26 Nisan 2012 Perşembe

NEVA BİR YAŞINDA…

Üniversiteden can dostum Ayşenur’un biricik kızı Neva’nın doğum günü vardı. Teyzesi olarak pastasını keyifle yaptım. Kızım pastanın yapım aşamasında bana mutfak dolaplarını yerle bir ederek yardım etti:) Anneleri arkadaş olan bizler ilerde kızlarımızın da arkadaşlığına şahit olacağız. Darısı diğer üniversite dostum Günseli’nin maviş kızı Zeynep’in doğum gününe:) Neva’cığım iyi ki doğdun. Sana uzun ömürlü sağlıklı ve mutlu yaşlar diliyorum….

19 Nisan 2012 Perşembe

SELAMLAR....

SELAMLAR….

Çok uzun bir süredir internete giremiyorum. Kızım artık 17 aylık oldu. Sabah erkenden işe gidip akşam da 7.30’da evde olduğum için çok vaktim olmuyor. Bir de kızım hala emdiği için gecelerim çok zorlu geçiyor. Bu nedenle hobime devam edemiyorum…

Çok sevdiğim ofis arkadaşımın nişanı dolayısıyla kolları sıvadık ve bir internet sitesinden bulup getirdiği kurabiyeleri onun için hayata geçirdik. (Yararlandığımız resim cookiestore sitesinden). Bunu yaparken seferber olan tüm ofis arkadaşlarıma teşekkür ediyorum:) Fotoğraflayamadığım kurabiyeleri kendisinden fotoğraflamasını rica etmiştim. Sayesinde kurabiyelerimizi sizinle paylaşabiliyorum. Pınar’cığım sana ve Mustafa'ya mutluluklar diliyorum. Allah tamamına erdirsin :)


Zaman zaman çok yakın arkadaşlarıma ve kızıma pastalar yaptım. Ama çoğunu fotoğraflayamadım ya da çok kötü fotoğraflar oldu. Gene de bundan sonra inşallah onları da vakit buldukça koyabileceğim.